Merhaba

23573 görüntülenme

Sevgili kat maliki dostlarımız,
Geçmiş dönemden gelen bir kısım yanlış bilgilendirme dolayısıyla, komşularımız site yönetimine karşı güvensizlik ortamı içerisine girdikleri tarafımca müşahade edilmektedir.

Yeni yönetim tarafından tüm bilgiler kat maliklerimizin denetim ve incelemesi hususu B Blok, -1.Katta bulunan Site Yönetimi - Yönetim Kurulu Toplantı Odası`nda bilgilerinize sunulmuştur.

Özellikle Boğaziçi Konut Hizmet Yönetim İşletmeciliği ve Tic. A.Ş.`nin Muhasebe Müdürlüğü tarafından düzenlenen 01.04.2019 tarihli Site Yönetimi Denetim Raporu tüm kat maliklerimizce incelenebilir.

Yeni yönetimin amacı 1977 kat malikinin temsilcisi olmak ve de kat maliklerimiz adına sosyal hizmetlerin sunulmasında yardımcı olmaktır.

Değerli Dostlar,
Hizmete sunduğumuz www.veneziamega.org sayfamızda tüm dostların yazılarına, resimlerine, anektodlarına ve de anılarına her zaman yer verilecektir.

Yeni yönetimimizin birinci amacı 0 - 15 yaş grubu ile 50+ yaş grubunun sitede aktivitelerle zaman geçirmesidir. Sitenin borç durumunu azalttıktan sonra bu grupta yer alan dostlarımız için çalışmalar başlatılacaktır.
Özellikle okul çağında bulunan gençlerimize bir masa tenisi (pinpon) kulübü kurmayı, Gaziosmanpaşa Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile görüşerek de zamanı müsait olan dostlarımıza site içerisinde çeşitli kurslar talep halinde düzenlenecektir.

Ayrıca site içerisinde Kiptaş A.Ş.`nin mülkiyetinde bulunan bir dükkanın lokal haline getirilerek özellikle 50+ yaş grubuna hitap etmek,  oyun oynayarak zaman geçirmelerini sağlamak, sitemizde en büyük eksiklerden biri dostlarımız için bir taziye bölümü de kurmak hedefimizdir.

Değerli dostlar,
Meslek yaşantımı uzun yıllar finans sektöründe olduğundan, 
iktisat, ekonomi ve yaşam ile ilgili haftalık yazılarımı sizlerle bu sayfada paylaşmak ve dostane ilişkiler kurmakta görevim olduğunu düşünüyorum.

Saygılarımla,
İlhan AYDIN
Denetim Kurulu Başkanı